Z kolekcji “Le Corsaire” i podobnie jak chłopców

Z kolekcji “Le Corsaire” i podobnie jak chłopców i dziewcząt w każdym wieku. Kolor drewna z zastosowanych wzorców mapach morskich może odwołać się do współczesnych dzieci, którzy preferują “nie dla dzieci” kolor i doskonale pasują do każdego wnętrza, od klasyki do minimalizmu. Nowe łóżko piętrowe Łatwo sobie wyobrazić, jak wygląda legendarny kapitan fregaty. Na przykład, najstarszy z dzieci mogą wziąć “górny pokład” i wspiąć się na schody wygodne i bezpieczne, o wysokości do badania mórz. A nad głową łóżka “dolny pokład” młody dzieciak jest wygodne półki, gdzie można przechowywać atlasy, mapy i różne skarby. Kolekcja z głośnikiem o nazwie “Lady” jest wykonana w stylu romantycznym i pomóc podnieść dwóch utalentowanych i szlachetne kobiety.
kids-komplex-1
Rodzice, oczywiście, da hołd praktyczności i funkcjonalności Skanda mebli modeli. ” Tak, wszystkie zdjęcia na elewacje wykonane są przy użyciu nowoczesnych druk UV, bezpieczne i zdrowe. Liczby są trwałe i dobrze tolerowany przez wszystkie powierzchnie mokre czyszczących. Łóżka mają zderzaki ochronne na obu poziomach, ich gładkim kształcie, a także specjalne poręcze i antypoślizgowe szczeble drabiny są naprawdę bezpieczne. Sami śpi wystarczająco przestronne, aby sen był wolny i spokojny.

Solidna konstrukcja z łóżkami piętrowymi jest przeznaczony do dostarczania dużej ilości miejsca. Nawet schody są ukryte szuflady, gdzie można umieścić zabawki i książki. Różne półki i sekcje mogą nie tylko zaoszczędzić miejsce w przedszkolu, ale również od najmłodszych lat uczyć dzieci na zamówienie w pokoju. Wszystkie mechanizmy są jako bezpieczne i łatwe otwieranie dłoni dziecka. Wyjmowane szuflady, w pełni wyposażone w wydajne i ciche przewodników ich wcześniej sprawnie, bez zniekształceń i sztywne dno nie sag i nie powiedzie się pod ciężarem rzeczy. Jakość sprzętu i trwałe, przeznaczone do najbardziej intensywnych operacji. Lista nie ma końca – brane są pod uwagę bardzo wiele niuansów, które są ważne w codziennym użytkowaniu zapewni swoich małych właścicieli i ich rodziców o najwyższym poziomie komfortu.