Voráček dostał pit hełm poleciał. Potem pięknie zdecydowali naloty

0: 3 po dwóch okresach, opadanie głowy na ławce minęło bramkarz Michal Neuvirth. Więc wydawało się we wtorek wieczorem w Filadelfii. Ale Ulotki przeciwko Buffalo udało zgrabny obrót i ostatecznie świętował zwycięstwo w formacie 4: 3 po rzutach karnych. Ostateczna byl Jakub Voráček, ale przed tym momencie vydařeným musiał wchłonąć bolesne doświadczenie.

Tak niewiele można powiedzieć, że James Voráček poświęcił się dla zespołu. Ulotki traciły 1: 3, do końca meczu pozostało mniej niż 4 minuty i czeski napastnik dostał ostre uderzenie.Znacznie ostry hitem na granicy zasad, których są fani gospodarzy wykorzystywane bardziej przez Radko Gudase, którzy między innymi w meczu z Sabres zadebiutował w tym sezonie

WIDEO. Voráček dostał całkiem rzut

Ale jego autor był rosyjski obrońca Dmitrij Kulikow i to była taka rysa, że ​​Voračka kask odleciał rywalem może być bardzo zadowolony, uciekł z tylko kary dwóch minut. Choć możliwe jest, że zderzenie może nadal świeci komisję dyscyplinarną. Jednak wydawało się ukarać siebie Flyers hokeju

W kolejnych power play spadła do 2: 3., A wkrótce wyrównane.Rookie Travis Konecny, który w meczu strzelił swojego pierwszego gola w NHL, a potem powiedział, że tylko kamień, który został uderzony Voráček, zespół rozpoczął obrót.

Voračka jednak chvílil całkiem wyciszony. Pod koniec regulaminowego czasu już pojawił się na lodzie i brakowało w ramach rozszerzenia. „Po starcie miałem trochę off, ale to normalne, to było naprawdę rano,” powiedział NHL.com. „Ale ja czułem się dobrze, a teraz wszystko jest w porządku”, że uśmiech.

A dlaczego nie, to on miał ostatnie słowo w tym meczu.. Jako piąty najeźdźca skakał po dwóch nieudanych borci szable i stenciled partnera próba Claude Giroux i mecz zakończył

„It wojownik. Twardziel, który wydawał się zawsze walczyć do końca „, chwalił po kapitana gry Voračka Giroux.

Kto był mniej zadowolony trener gospodarzy Dan Bylsma. Kiedy w 36 minucie czuwało od skrzydeł Michal Neuvirth i stanu 3:.. 0 dla swojego zespołu, zastąpiony przez Steve Mason, prawdopodobnie nie spodziewałem się po walce, będzie zadowolony z punktu

zły z niego głównie zamieszanie wokół faul Voračka „Jestem rozczarowany, ale szczególnie przy okazji cała sytuacja miała miejsce.Straciliśmy krążek na niebieskiej linii, nagle musieliśmy bronić, a następnie faul „, marszcząc brwi.

Start 44:30. Konecny, 57:04. B. Schenn , 58:09. Streit. Voráček

bar 22:06. Ennis 23:54. Moulson, 35:43. Moulson