Věnovat zvláštní pozornost výzdobě stěn

Věnovat zvláštní pozornost výzdobě stěn, protože jsou interiéru pozadí. Mohou být bílá, světle šedá, béžová nebo pastelové odstín. Pokud je denní světlo v místnosti nestačí, nebo okna směřují na sever, je lepší dát přednost bílé nebo teplých odstínech, jako je mléko, smetana nebo světle béžové, například v interiéru dětského ploše o něco méně než 6 metrů dětský nábytek z masivu čtverečních. m (2,88 x 2 m).
8889300
Krémově zbarvené stěny v interiéru s 6-ti metrové dětských

V případě, že světlo v místnosti, naopak příliš mnoho, měli byste upřednostňovat osvěžující studené barvy – světle šedý nebo světle modrá. A přesto, to je nejlepší “zvýšení” prostor a odráží světlo je “bílá”.

Podlahy a nábytek může být také bílé nebo mají odstín ze světlého dřeva, jako je běleného dubu nebo jasanu.

Chcete-li dětský pokoj nevypadal nudné, dětský nábytek z masivu světlo rozsah lze ředit s jasnými akcenty. Například to může být barevné záclony, polštáře a přehoz přes postel, barevné plakáty nebo mat. Mimochodem, bude neutrální základnu interiéru vám umožní snadno upravit do pokoje dítě, až vyroste. Na fotografii níže ukazuje příklad návrh 6 metrů dospívající pokoj v jasných barvách.

dospívající pokoj v neutrální oblasti
Povrchové úpravy a materiály

Vinylové tapety jsou praktické a lze je prát, ale stále prostor pro ploše 6 metrů čtverečních. m budou nehodí. Skutečně, v tak malé místnosti a bez “nedýchá” zdí často dusno.
Pro mladší dívky by si měly zvolit tapetu ve hrách, květiny, motýli, ptáci nebo víly. V chlapcově pokoji by bylo vhodné dinosauři, auta, lodě a letadla. Univerzální tisky – cell tartan a Vichy, a krokev pruh, puntíky a diamantové (na snímku).

Tapety na diamant v interiéru 6-ti metrové dětských
[Konstrukce úzkého dětské 50 fotografiích a 7 řešení]
Navrhovat úzký dětské 50 fotografií a 7 rozhodnutí
Myslíme si, že díky uspořádání dětský nábytek z masivu a konstrukce úzké, protáhlé malé nebo dlouhodobém dětském pokoji s recepcí 7 a 50 fotografiemi interiérů.

Tapety na diamant v interiéru 6-ti metrové dětských

Další tip pro výběr tapety – dát přednost povlaků s jemným a jasným vzorem. Velké tisky jsou vizuálně snižují malou ložnici. Nicméně, v souladu s tímto doporučením, není nutné vyzdvihnout přízvuk zdi.