Trzeba też powiedzieć o locie z połączenia

To był długi lot z Moskwy do Bangkoku latania z połączeniem w Aszchabadzie, pierwsza 4:00 lotu, a potem jeszcze przez 6 godzin. Przeszczep w tranzycie do lotniska 3-4 godzin.

Przeszczep

Trzeba też powiedzieć o locie z połączenia. Gdziekolwiek Przeszczep: Aszchabad, Dubaj lub Bangkok, jeśli lot na wyspy – na każdym lotnisku w pokoju matki i dziecka. Zazwyczaj znajduje się sala, gdzie można spać noclegi z dzieckiem, zabawy, czajnik, kuchenka mikrofalowa do podgrzewania potraw. Byłem zaskoczony, że nawet w tak odległym lotnisku jako Aszchabad też jest matką pokój i dziecko. Niestety, prawie nigdy nie jest dozwolone w pokoju tym tatusiów lub innym towarzyszącym matki i dziecka. A nasz tata miał czekać w holu głównym lądowania jeden.

Happiness family having many children

Happiness family having many children

Lot do Tajlandii z małym dzieckiem: osobiste opytIgry

Co na temat zachowania dziecka w samolocie wakacje. Oczywiście lat dziecko jest trudno usiedzieć w miejscu przez 4-6 godzin. Staraliśmy się przygotować wcześniej: kupił kilka nowych małych zabawek, masz ulubioną książkę, a co najważniejsze, ratuje nas i przytrzymaj dziecko w miejscu – tablet z najbliższymi rozwijać kreskówki, gry dla dzieci i innych otvlekalkoy. Ja nie za to, że dziecko jest ciągle wpatrując się w telewizji, komputera lub tabletu, ale lot jest skrajny przypadek.
Z Platon w tym zakresie, było łatwiej, że dziecko jest starsze i ciche gry swojego miejsca nie mógł pomieścić. Oczywiście, Platon i Alex okresowo podszedł do ołtarza w kabinie na rozgrzewkę.

Nie ma każdy rodzic zna siebie, niż rozpraszać dziecko noclegi .each dziecko to osoba do której samochody i lalki, ktoś, kto kocha książki. Nasz Alex grał bardzo dobrze na płaszczyźnie z czapki z plastikowych butelek Coca-Coli, fanta, woda mineralna, którą chętnie dał stewardes. Lot fantazji dla rodziców jest ogromny, można się nudzić po prostu nie ma.

Lot do Tajlandii z małym dzieckiem: osobiste opytSon

Mieliśmy szczęście i tam, tam iz wakacje powrotem trochę, mamy dotknął nocny lot, więc na kilka godzin nasze dziecko spali. Radzę w planowaniu lotu, jeśli istnieje taka możliwość, należy wybrać nocny lot, dziecko spali.
Nasz jeden-letni syn, zostaliśmy umieszczeni w poprzek siedzibą w oparć i lekko opóźnione spać dziecko w takiej sytuacji nie mógł. Mój mąż miał rwetes na jednym z pół siedzenia, ale dziecko jest stosunkowo komfortowy sen. To prawda, w jednym locie, zapytaliśmy pierwsze miejsce w kabinie (jak z przodu nie ma innych miejsc i miejsca na nogi dla więcej – planowano, że będzie dla dzieci stojących zabaw Alex, 1 roku życia, i Platon, 2, 5 lat), ale w pierwszym noclegi rzędzie nie usiąść podłokietniki i świeckich dziecko w poprzek siedzenia było niemożliwe. Następnie, łóżko ciepły koc (zapytać stewardesa) + Kołdry jeden wzięliśmy z nami, położyć dziecko spać na podłodze. Ponownie, to był pierwszy rząd siedzeń, a siedzenia były w przedniej części. Dziecko spał jeszcze bardziej komfortowe niż miejsc. Wystarczy tylko uważnie obserwować, żeby nie przeziębić.