Thajboxer protegowany końcowy powalił na ring i poprosił moją dziewczynę o rękę

Czech profesjonalny boks doświadczył właściwego zdziwienie, że przycięta na piątkowych gali Heroes Bramy 12 w Pradze. Anatolij Hunanyan, który znany jest głównie jako elitarnej thajboxer, znokautował w 2. rundzie Czech nadzieja wagi średniej Stepana Horvátha. Po triumf poprosił w ringu na jego dziewczyną.

To miał być mecz, który potwierdza bokser narastania Štěpána Horvátha. Teraz mówiło się o nim jak faceci, którzy mogą zastąpić średniej (do 72,5 kg), aktualnego lidera Lukas Konecny, który planuje na 19 kwietnia po meczu o tytuł światowego emeryturę.

Ale wszystko jest inaczej! Horvath miał na gali Heroes bramowe 12 zesłane bezkompromisowo Anatolij Hunanyan.Ormian mieszkających w Republice Czeskiej przez lata zbudowała silną pozycję głównie jako thajboxer jednak pokazał, że jest bardzo niebezpieczny w klasycznym boksie.

Poza tym, on zwyciężył w drugiej rundzie po dokładny wyciąg podbródek impaling rywalem. Wtedy właśnie bezskutecznie próbowała podnieść się z ziemi.

„Myślałem, że większa piłka i nadal stoi. Ale on został uderzony przez czas Otworzył usta, więc jest to dość rzucił, „radował 31letý Hunanyan, który miał do tej pory na koncie tylko 3 mecze.

Chociaż wygrali, ale w porównaniu do rywali z równowagi 11 zwycięstw, 2 straty były niedoświadczonych spacerowiczów. „Chciałem wstać, ale moja głowa boli strasznie. To nie „, powiedział po prostu pokonany.

Dla ortodoksyjna bokser jest wielkim ciosem.Horvath był doskonały amatorskie przedstawiciel, sześć lat temu zdobył 5 miejsce na Mistrzostwach Europy. Teraz również trenował pod okiem końcowego.


Dziesięć z nim jeszcze przed walką o tytuł w USA przeciw Peter Quillinovi nie sparing partnera. Rezultat? Kolosalny ALLROUNDER, który nie boi się niczego.

„Muszę powiedzieć, że wygrał dzięki thajboxu. Człowiek daje znacznie większą odporność, jest bardziej wymagający niż okna, a kiedy używany, aby dostać się do organizmu odpowiednich kopnięć, następnie hak do żeber zabawy. I wszechstronny, lubię walczyć każdego rodzaju, więc chcę spróbować i MMA „powiedział Hunanyan, którego ojciec trenował.

” Chcę kontynuować boks w tej skali. Myślę, że jestem w stanie stwierdzić, na kogoś lepszego.Mam nadzieję, że ta walka jest dla mnie wprost powinna wynosić co galach w Niemczech. „

Hunanyan następnie dodatkowo zainspirowany scena z filmu Rocky, jak i bohatera filmu, poprosił po triumfie w pierścień na rękę jego dziewczyny. „Byliśmy razem przez siedem lat, mamy trzy i pół letnią córeczką Terezka. Vyhecoval mi adrenalinę.Zgodziła się, więc wyszedłem wszystko “

. Tematy: sport, boks, anatolij hunanyan Stepan Horváth