Slalom gigant zdominowane Fenningerová, Pauláthová spadła Banku

gigant slalom Pucharu Świata w Beaver Creek wygrał austriackiej Anna Fenninger. Od mistrzostw to trzeci medal, również wygrał konkurs super-G i był drugi w dół. Zdobył srebrny medal najszybszą jazdę w drugiej rundzie niemieckiego Rebensburgová Victoria, który był po pierwszym biegu do jedenastej. Trzeci ended Szwed Jessica Lindellová-Vikarbyová.

czeski narciarz Katerina Pauláthová opóźnionymi po obiecującym siedemnastym miejscu w pierwszej rundzie nadziei wyniku eksploatacji.Po wystąpieniu błędu na dole toru spadł i nie ukończył wyścigu.

Fenningerová już w pierwszej rundzie stworzył wielkie ołowiu 81 setnych, które mogłyby dodatkowo zwiększyć sekund najszybszą jazdę w finale. W dolnej części toru podczas naruszył jeden z lewej zakrętów i miał dużo do hamulca, aby pasowały do ​​innego celu. Jednak w końcu na mecie 1.40 sekund do przodu. Lindellová-Vikarbyová był dziewięć setnych głębiej do Rebensburgovou.

Po pierwszej drugiej austriackiego Michaela Kirchgasserová jeździć zniszczony i zajmowane miejsce szóstego. Piąta zakończył mistrz olimpijski Tina Mazeová, który starał się czwarty medal tegorocznych MS.Ale zwycięzca na słoweńsko stracił 1,74 sekundy medal zabrakło 25 setnych. Przyszedł jako okazja do zdobycia cennych metali z pięciu pojedynczych wyścigów w jednym Rekord zawodów mecz Nora Lasse Kyushu w 1999 roku amerykańska gwiazda Lindsey Vonnová czternaście lat.

Pauláthová nigdy w swojej karierze tak wysoko po pierwszej rundzie nie było na świecie filiżanka do tej pory strzelił tylko raz na 28 miejsce w Szpindlerowym Młynie w 2011 roku szansę na doskonały wynik w utraconej mańkut trochę przed bramką, gdy obciążony zbyt dużą wewnętrzną nartę i przesunięta po ziemi.Na śniegu było na tej samej krawędzi przed bramką, gdzie zejście spadł Ondřej Bank.

Pauláthová został wprowadzony do jego trzeciej MŚ cztery lata temu w Ga-Pa był 37. w slalomie gigancie w Schladming dwa lata temu, nie zakończyć pierwszy slalom i slalom gigant run. W super-G w Beaver Creek zajmował 32. miejsce. Jej najlepszy wynik w 25. miejscu swojej karierze w podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi w konkursie Super-G.

Drugi czeski narciarz Gabriela Čápová jest sklasyfikowany na przedostatniej 55. pozycji ze stratą ponad 16 sekund za zwycięzcą.