Simunek wygrał Mistrzostwa Świata na dziewiątym miejscu, tytuł obchodzi Wout Van Aert

Radomír Šimůnek zakończył wyścig w elitarnej kategorii w kolarstwie przełajowym Mistrzostwach Świata UCI w Zolder, Belgia, Heusden dziewiąty kolejny reprezentant Czech Michael Boroš był szesnasty. Nowy mistrz jest jednym z głównych faworytów Wout Van Aert z Belgii, który pozostawił Holender Lars van der Haar i krajowym Kevina Pauwelse. Mistrzostwa bierze opuścić belgijski olbrzym Sven Nys zajął czwarte

„W pierwszej dziesiątce jest z pewnością liczy się w tych warunkach jest bardzo trudne;…Dla człowieka spadającej wody i organizm szybko więdną Cieszę się, że mam wyścig z tyłu i to działało na tych dziesięciu „, powiedział dziennikarzom Simunek.Wyścig odbył się w bardzo złej pogodzie, w deszczu i zimnego wiatru.

„Pierwsze dwie rundy to było dobre, to jestem trochę popękane, ale ostatnie dwa okrążenia I znowu złapać taki sposób, że drugi wiatr. Istnieje żaden Spadek co jest dla mnie bardzo szczególny. Jeden trzymał barana, a czasem o sobie opublikował absolutne maksimum. dobrze było SM, „twierdził ŠIMŮNEK.

para czeskich sportowców schwytany latający prąd startowy, który spodziewał się Belgia ponieważ bohaterów rozstanie domu Nysa.Głowica rozliczane oczekiwania i zaskakująco znajomych ŠIMŮNEK, ale dramatyczny ciągu ośmiu linii na miejscu pozornie śliski tor wielokrotnie tasuje zamówienia. Simunek zaczął tonąć powoli iz Boros przeniósł się do krawędzi pierwszej dziesiątce.

zdecydował osobliwy kolizji

W piątej rundzie przyszedł chyba kluczowy moment wyścigu. Kiedy ciekawy zderzenie błotnistym zakręcie lewa stopa głównym faworytem do złota Mathieu van der Poel z Holandii, zaklinowany pomiędzy przewodami przednie koło Van Aertova i długie sekundy, nie mogła się wydostać.Podczas gdy belgijski następnie wielki wyścig złapać bardzo wcześnie, aby zmierzyć się obrońca tytułu Van der Poel stracił zlikwidować nie powiodło się.

„Próbowałem wrócić do rytmu i złapać Laurens Sweecka, którą następnie przeciągnięty z powrotem do przodu . Moja postać nigdy nie poddawaj się. i nie jeździć więc spakowałem je po pięciu rundach, „powiedział Van Aert.

Van der Haar i Van Aert wreszcie oddał złoto. Belgijski zwycięzca serii World Cup, która odbyła się na ostatnim okrążeniu łączącej do doświadczonego Holendra nie mógł odpowiedzieć, i poprawiła ubiegłoroczny drugie miejsce. „Z uczuciem po nic nie można porównać wygraną.Zeszłoroczna porażka jest teraz zapomniana „powiedział wygranej Van Aert.

kochanie Home Nys musiał zadowolić z lokalizacją tuż pod podium, ale zakres cieszył i dostał ogromną owację.” Myślałem, że odejmowanie emocje ale kiedy zobaczyłem trener Paul van den Bosch, więc przyszedł. Czy porażka przyszła w stromym wzgórzu, ale dla jego performance’m zadowolony. Czwarte miejsce w moim wieku i na polu startowym? Nie ma lepszego sposobu, aby zakończyć karierę „powiedział Nys.

Simunek zakończeniu dziewiąty, Boros wygnany wahania w przedostatniej rundzie 13 do 16 miejscu.” Nie było trochę zamieszania. Jestem zły. I było zdecydowanie lepiej niż dziś, ale dałem to wszystko. Jak tylko pójdę. Niestety to nie wystarczyło.Zrobiłem zbyt wiele błędów, a ostatnie dwie rundy były na to zbyt wiele władzy. Będąc tak jak ja było Boże Narodzenie, więc myślę, że dziesięć były prawdziwe „powiedział Boroš.

Mimo ich niezadowolenie w całym turnieju podobało.” To była wspaniała atmosfera. MS tylko w Belgii, to zawsze wielkie. Mam nadzieję, że było to kolejne doświadczenie, kolejny krok w uzupełnieniu do następnego sezonu znowu lepiej „, powiedział Boroš.