Przeczytaj, jak również korzystne

10. przydatnych rzeczy. Dla dziecka w samolocie, staraliśmy się podjąć wszelkie niezbędne rzeczy, bo dla nich sklep nie zbiegają. To jest to, czego potrzebujemy: duża ilość wilgotne chusteczki, pieluchy, zmiana ubrania, spodnie na szelkach, koce, kryte buty, zabawki, książki, płyty, jedzenie i napoje, pitnej miski, łyżki dzieci, smoczek, zestaw pierwszej pomocy dla dziecka (podejmowane tylko w przypadku) Chusta lub kangura.

Nutzungstipps_Familie

Przeczytaj, jak również korzystne, aby znaleźć i zarezerwować bilet do Tajlandii w tym artykule.
A także inne artykuły w tej sekcji dzieci odyhe.

Zacznijmy od tego, że po raz kolejny postanowił udać się do Tajlandii, ale jedno światło, a już z małym dzieckiem. Lesha w tym czasie zwrócił jeden rok. A w naszym rozumieniu, a on nie był taki “mały”. Ale mimo wszystko, dziadków i przyjaciół uparcie próbował odwieść nam iść z dzieckiem. Babcia w tym samym czasie brać pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo, ale także ich interesów – nie mogli się doczekać, aby zostać z dzieckiem na “trochę dłużej”.
Byliśmy nieugięty i postanowił polecieć do Tajlandii z-letniego Lesha. Jest powiedziane, że nawet z przyjaciółmi udał się z dzieckiem Platona, który był w tym czasie nie mniej – 2, 5 lat.
Przeczytaj również nasze artykuły na wakacje z dziećmi w Tajlandii w naszej sekcji na temat dzieci.

Bilety rezerwować z wyprzedzeniem i szukaliśmy przez avaisales.ru. Wynik był w rozsądnej cenie. Dla letniego dziecka nie trzeba płacić (zaledwie 100 USD za kartę pokładową), ale miejsce w tym samym czasie nie był również przyznane. Dla dzieci w wieku powyżej 2 lat w prawie wszystkich linii lotniczych muszą płacić za siedzenie w samolocie, ale z niewielką zniżką – 80% ceny biletu osoby dorosłej.
Przeczytaj, jak i jej mąż kupił bilet do Moskwy – Bangkok za 300 $ w swoim artykule.

Lot do Tajlandii z małym dzieckiem: osobiste opytNesmotrya brak oddzielnego pokoju dla Leschi, wszystkie cztery wycieczki (polecieliśmy tam iz powrotem z przeniesienia) mieliśmy trzeciego miejsca: Mężczyzna siedzi w pobliżu, przeszczepiony do pustego siedzenia lub przy rejestracji pracownicy linii lotniczych, widząc, że mamy małe dziecko, w lewo trzecie miejsce wolne. Co było bardzo wygodne, ponieważ, ściskając mój mąż i zostaliśmy za darmo do końca 1,5 Leschi i mógł spać wygodnie. Jeszcze śpi w rękach takiego wielkiego mama dziecka jest niewygodne, nie wspominając o komfort matki.