Podwieczorek: grzebiąc plusy, minusy zagęszczania

Zdecydowanie najbardziej znacząca postać w brytyjskiej sceny piłkarskiej w ciągu ostatnich kilku dni, menedżer Liverpoolu Brendan Rodgers. Czy chcesz, czy nie, masz opinię na ten temat, albo przynajmniej zostawić ci zimno Sassy jego wypowiedzi dla mediów. Ale jaka jest sytuacja na polu, i gdzie dokładnie szukać komet kulały piętę Achillesa w ubiegłym roku?

Liverpool pod Brendan Rodgers jest w zasadzie klub, który żyje z serii.Albo robi bardzo dobrze lub bardzo słabo

Zapoznaj się jesienią 2012 roku, który miał premierę rakietowy pod nowy pilot jest naprawdę bardzo daleko.; Następnie zastanów się, ile Coutinho Sturridge odwrócił się do zespołu z rzeki Mersey.

Jedna strata w końcowych 12 rund, gdzie jak zapowiadał wielki plus minus przewód 38zápasovou zadowalające wyniki, które teraz zależy od ilości zły język nieomylnie śledzić jeden skok, ponownie plusa przewód minus 38zápasová.

Rodgers przejazd w Beatlesów można po prostu widać mniej więcej od tak wielu różnych kątów, jak wiele różnych wyroki dotyczące jego przyszłości może być w rezultacie do przyszłości.

I choć głosy wzywające do wycofania Irlandii Północnej rodzimej, stopniowo rośnie, z położenia neutralnego obserwatora nie może oprzeć się myśli, że jest to w dużej mierze o typowych objawów histerii.

W każdym razie, nie najlepiej mi się wyrazić jeden z mediami najsłynniejszych fanów Liverpoolu Paul Tomkins z jego zjadliwy atak przeciwko własnych pobratymców: „zespoły Benítezovy były bardzo defensywny ‘, to Rodgers znowu, nie może bronić.Jedyny dobry menedżer „prawdopodobnie doprowadził klub do orbicie, a wszyscy żyli długo i szczęśliwie. To jest dokładnie to, co ludzie chcą, prawda? „

Ja jednak, wykonaj dowolną z ambitnego myślenia o tym, czy byłoby lepiej, aby Liverpool bez Rodgers Rodgers bez Liverpool czy może Liverpoolu z rozgałęzionego Gerrard, wolą działać I.

Zamiast tego, dzięki uprzejmości byłego redaktora serwera PremierLeague.cz Tomas Chudy spróbować zgłębić aktualną grę kryzys Liverpoolu.A nawet ujawniają, że teoretycznie dolegliwości lub może nie być tak całkowicie nie do odzyskania…


Strona tylko pierwszy, który biorę do zadania, ale – prawda – również w dół korzeni głęboko

to jest Brendan Rodgers miał poważne problemy ze znalezieniem pewnej równowagi pionowej, żonglerki z prawej ofensywne i defensywne równowagi.; Musieliśmy faktycznie nastąpić już podczas zeszłorocznej „przełomowej” roku.

W końcu skończył na drugim miejscu wielkiego Liverpoolu, jednak z niesamowitym 50 porcje bramek przeciwko na rachunek, dla których w całej ostatniej dekady, życie mi znaleźć precedens – nawet biorąc pod uwagę top4.

Takie Birmingham dziewięć lat temu, po tym wszystkim, z tego samego rachunku obronnym, który zstąpił patrona; i Hull i Sunderland niedawno z towarzysza podobnego barierę obronną ledwo kaucją

Oczywiście, niniejszym nie wykazują Ameryka. ten sam paradoks w kwietniu i omówiono obszernie z Neville Carragher studio Sky Sports.Ale to, co chcę szczególnie podkreślić alarmujący fakt, że Liverpool przez całe osiem miesięcy ledwo drgnął z miejsca. Mamadou Sakho, wspaniale Carragherův „Ulubione”, którą dopiero co rozpoczął swoje błędy, ale chętnie następująco nowo karmione Dejan Lovren.

W tym miejscu warto zauważyć, że Lovren na papierze rzeczywiście powinna wszystkie oczekiwania, aby przynajmniej częściowo zatrzeć dolegliwości Liverpool. W Southampton okazała się decydująca, asertywny korek, który powinien być w stanie zrównoważyć wzorowo Škrtelovy zastrzega sobie kopa.

W końcu jednak Chorwacki korek tylko wydaje jak najsłabsze ogniwo w ogóle krucha Liverpool obronnej.A jeśli był Sakho pierwszy film Neville pręgierzem na stale wycofując zbytnio w głąb pola, lub własnej wapna i zachowanie Lovrenovo ma dojrzałość dość daleko.

W przypadku strajków głównie powtarzane mocującej (przeważnie) źle gracze, którzy wydaje się być podobnie obsesję nawet teraz; po dobrym trzecim roku kalendarzowym, a można by nawet powiedzieć „zamknięty pór roku”.

Słaba orientacja w przestrzeni jest więc ostatecznie okazuje się być wręcz patologiczne zjawisko w miarę korka Reds.

Jeśli w ubiegłym roku był Sacha Skrtel krytykowane za to, że ich bierność / panikować czasami wręcz przeciwników zapraszając do końca, zamiast to uniemożliwiało im teraz Liverpool cierpi na coś bardzo podobnego.

Żaden środek defensywy oczywiście nie jest odpowiedzialny za organizację całego kwartetu obronie, również w stosunku do skrajnej Bek, gdzie szczególnie lewa połowa w tradycyjnym składzie Lovren-Moreno w jednym kawałku ma znaczne rezerwy w pozycyjnej gry.

Przepisy, które zgrabnie pasuje do Carragherovy zaszufladkować o nazwie “podstawy”.I przypadkowo również ważne z której Lovren z Southampton zdecydowanie nezažíval chwile tak gorące jak przed The Kop.

To w końcu jednoznacznie wskazuje na pewne specyficzne wymagania Brendan Rodgers. W szczególności, oczywiście, że Rodgersovým lewo Stopera prawdopodobnie zawsze będzie przede wszystkim rozgrywający z talentem do przejścia (jak Williams w Swansea), a tylko wtórnie także obrońcy, którzy będą zwracać uwagę na strukturę i właściwy spójności linii obronnej.

Która nie wydaje się być szczęśliwy drabina priorytetów; a bardziej jeszcze przed derby kick-off z manutd nie wydaje się szczęśliwy z powrotu do neosvědčenému Lovrenovi.Wystarczy, jeśli stoperská para Škrtel-tour w trzech meczach zbiera nic więcej niż raz, a zazwyczaj pracują w parach więcej skonsolidowane

Z drugiej strony, aby być całkowicie fair. Tylko stoperské powiązać to nie jest; Zszedł również grać w poprzek linii pomocy. Jest to szczególnie Gerrard stary nowa tarcza osiada znacznie gorszą pozycję niż w ubiegłym roku; i w końcu nie byłoby całkowicie założyć, że o 21 (!) Minel prowadzące do kul przeciwników mniej więcej pół na pół wspólna obrona kopii zapasowej.

Rzeczywiście, wiele rzeczy zaczyna się od pomocników, którzy przy przejściu do ataku zaangażowanych mniej (z powodzeniem) niż przed, i to tylko dodatkowo pogarsza i tak już niepewną stoperům.W skrócie, chyba że z Liverpoolem w poprzednim sezonie dość wyspecjalizowany w brzydkie naciskając przeciwnicy; Tym razem jest ich głównym wice versa zainteresowanie , aby opuścić Presov…


Home For presinku ale nadal wstrzymuje jak on jest na Anfield od samego początku sezon nieco bolesne do odwrotu. Jeśli w ciągu ostatniego roku Brendan Rodgers krótko ale treściwie zkonstatovat że jego podopiecznych bez balonu zachowywać się „jak zwierzęta”; w dzisiejszych czasach, przy wyborze tych samych słów bohapustě kłamał.

Nawet tutaj podczas gdy człowiek stoi brakuje frekwencja Luise Suáreze, w którym, gdy wszystkie Opłakiwanie o liczbie přifilmovaných spada nieco nie zważając na fakt, że w przeciwnym razie z pewnością ważne dla tych, rzetelny napastnicy planeta.Przynajmniej w tym sensie, że 90 minut wychodzących z boku na bok, jeden od strony lewej do prawej tylnej zatyczki, a nawet na chwilę, przystanków.

“Tak jak kiedyś Ian Rush” , szarpie nostalgiczny wiele świadkiem słynnego forum fanów Red And White Kop.

Jeśli następnie obok takiego głupca w najlepszym słowo czyli masz zawsze aktywny Sterling, tylko trochę zaostávajícího Coutinho i stosunkowo wysoko uniesionym boisko Henderson, pochodzi z automatycznie obawiać – i tak też było zwykle.

Jak widać tutaj w ubiegłym roku Liverpool zapłacił za trzecim skutecznie inwazji konkursie drużynowym po koronie królów Southampton i Mourinhově Chelsea.

Jak to zostało zrobione, to naprawdę nie ma nauka.Colin Trainor z StatsBomb serwera tutaj zainteresowany wyłącznie obraźliwe pół i kawałek do obrony, które następnie identyfikuje wszystkie środki obronne (rodzaj przerwanego paszportów povedených i nieudanych porusza…), a następnie dzieli te ilości zakończone przechodzi tylko rywal wciąż na danym odcinku pola.

logika rzeczy, a zatem wynika, że ​​im mniejsza wartość przychodzi do nas, tym skuteczniej ataki mančaft. I to naprawdę działa, można sprawdzić należy spojrzeć na ten wykres, gdzie „upadek” krzywej natychmiast po rozpoczęciu Mauricio Pochettino bezbłędnie głosi aktualizacji faktyczny presinku Saints.

Prace Colin Trainor nas podczas bezproblemowo pomoże również udokumentowany fakt że Suarez i in.W ubiegłym roku udało się naprawdę przemknąć pomiędzy przeciwnika rozgrywający praktycznie wszystkie okoliczności i warunków. Liverpool intensywność presinku nie statystycznie słabnie, nawet gdy są one Reds doprowadziły. – fenomen w całej Premier League niespotykaną

W tym roku sytuacja jest zupełnie inna. Czerwoni byli zarówno po ośmiu rundach absolutnie przeciętna presující pęczek; zarówno już w dobrym stanie regularnie przeszedł w tryb znacznie pasivnějšího.

A to taki spadek negatywnie odbija się na tablicy wyników, możliwe jest, aby wyraźnie zmienić dokument za pomocą innego modelu.Nie bez powodu Liverpool brakowało odpowiedniej apetyt naciskać na rywali Thrower tylko w meczach, które mogą być nadal uważany za jeden z najsłabszych kiedykolwiek w swoim sezonie; . Jeśli nie najsłabszy (Villa domu, poza West Ham)

Jednak dobrze, że jest to potwierdzone oczywista – ale teraz, co robić?

To jasne, że Balotelli z dobrze Lambert szczególną rolę Suarez końcu to albo jutro albo za sto lat.Kto by jednak w sposób wziąć mogła, to jest – prawdopodobnie nie dziwi. – Daniel Sturridge

Angielski FORVARD chociaż może pracować w znacznie mocniej modę niż Suarez (który również nie działa?), Ale to nie znaczy, że natomiast nie większość czasu zamiast frustrować znalazł niewygodne.

Co wyróżnia się Sturridge zamiast po prostu goni rozgrywający przeciwnika, to potencjalne szlaki przechodzące inteligentny cięcia i natychmiastowa gotowość do takiego licznika uzmutým balonu.

Które ponownie przypisywać tegoroczną Liverpool zasadniczo brakuje – niespodziankę w połączeniu z szybkim przejściem z obrony do ataku.A kiedy Daniel Sturridge w tej chwili (i zawinione) pod wieloma względami niezastąpiony, szczególnie Drajv od pomocnika byłoby lepsze wykorzystanie może łatwo zaspokoić tradycyjnie jeden z graczy dostępnych…


Home Philippe Coutinho na z powrotem regularnie nosívá numer 10 – i najwyraźniej to stąd, że bierze popularny mit, że jest to również najbardziej tradycyjny brazylijski tuzin.

Ale nie miał; aw rzeczywistości nawet nie zbliżył. Coutinho znacznie więcej mieści się między pokolenia „nowych” Brazylijczycy wpisać Oscar i Fernandinho, którzy, kochają piłkę, ale grając z nim nie jest jednym z ich najlepszych aktywów

To prawda, Coutinho skutecznie oszukuje. Delicious prostrkávačky / zapukać końcówka buty oczywiście cieszy i jest często bezpośrednio wyszukuje.Koncepcja nr. 10, jednak nie pasuje co najmniej dwa powody, które niedawno doskonale nazwie Michael Cox w swoim wystąpieniu do FourFourTwo.

Po pierwsze, pomimo jego postać ma Kopciuszek. Jako część rozbiórki lutego Arsenal Coutinho próbował nawet 11 wciągniki, który odniósł sukces w realizacji więcej niż połowa z nich. I to było głównie jego gotowość do walki środkowym polu kosztem niektórych ściągaczami że na derbach stycznia Everton (4: 0)., Aby zapewnić w stu procentach działa nawet wtedy, gdy powieść Rodgers Schemat 1-2 jako szczytowej pomocnika Gerrard

po drugie, fakt, że działanie bardziej w głębi Coutinho nie hamuje ani jego naturalny twórczy przyrody; raczej stymuluje przeciwnie.Celowo, spróbuj sobie przypomnieć wszystkie jego nejparádnější przekazać lub pomoc – znaczna większość z nich na pewno był rysunek do dłuższej odległości

Wręcz przeciwnie, ma, 22, kanarek pracować nad placem zabaw, „najlepszy” nadal na skrzydła, odbił ją w takim stanie. [Coutinho jest nagle całkowicie bezużyteczne, balony i tanio daje te same frustracje mówią same za siebie pozostawiając ich klasycznie okropnego narzędzia regulacyjnego.

Gorzej: nawet na skrzydle czasami naprawdę nie widzę i wędruje gdzieś w środku pola, gdzie właśnie przędzenie inne stopy – za który rzeczywiście niedawno skrytykował Jamie Carragher w kontekście Monday Night Football <. / p>

Kiedy potem, na początku grudnia Samira Kumar prześledzić wszystkie przełęcze prowadzące (niekoniecznie prosto) do Liverpoolu ten cel nie powinno nikogo dziwić, że Coutinho spośród ośmiu stanowisk, tylko dwa produkowane w ofensywie trzeciej.

W końcu, być może tak naprawdę wystarczy porównać z miniporce Hendersonovými pięć (przód) z paszportów końcowych, a nie może być tak trudne, zarówno sportowcy dotychczas przebiera po prostu zamienić.

Innymi słowy, aby powrócić do tego, co jest już udowodnione.Co rzeczywiście pracował do przodu i do tyłu.


Home fan Oczy

Nie jest tajemnicą, że w ubiegłym roku było presink podstawą sukcesu Reds, ale wszystko zależy od idealnego składu zespołu. Wiosną ubiegłego sezonu zespół miał szczęście, że trzymał kluczowych graczy zdrowia. Wszelkie szkody oznaczałoby duże kłopoty. I co widzimy teraz, że niemal od początku sezonu kontuzjowany Daniel Sturridge i Luis Suárez nie została dostatecznie wymienić.

Największym problemem, który wznosi ofensywę, która weszła zaledwie 53 bramek, ale również w każdym bezpośredniości i okrucieństwem. Największym problemem nie jest w nowego członka Maria Balotellim.Przeszkodą jest nieugięty ego Brendan Rodgers, który wydawał się chce kupić włoski napastnik, aby pokazać, że uda się dokonać globalnego gracza w każdym. Zamiast Suarez i Balotelli przyszedł z Lambert, typologicznie dwóch różnych najeźdźców, który rozbił się ustalonego systemu poprzednim sezonie.

To cierpi na wspomnianej linii pomocy, a zwłaszcza gdy presinku kluczowy pomocnik Jordan Henderson, która szuka na próżno zeszłorocznej formy. Ma przede wszystkim za Gerrard z części wiosennej sezonu, silny garnitur, ale to nie jest tak źle jak teraz. Henderson i brak wolności, możliwość podważenia wyżej i oczywiście nadaje drużyny.Dodaj do tego – jak każdego gracza w takiej formie – utrata poczucia własnej wartości, pozostawiając tylko cień ostatniego silnika zapasowego.

zmiana spowodowana uczestniczyć tylko tarczę obronną. Chociaż Lucas Leiva nepředváděl cudownych mocy, jego obecność była znana. Stary ból znów wykazał w swoim rdzeniu. Jak to się dzieje, wszystko jest podłączone do wszystkiego, więc korek i obraźliwe rydwany cierpią skąpy środku pola, co jest piętą achillesową Liverpool od opuszczenia Xabiho Alonso a rok później Javiera Mascherana.

Błąd obronny następnie wyprowadzono z fanów, którzy myśleli, gorzej niż w poprzednim sezonie to może być. Dejan Lovren naprawdę nie wygląda jak znalazł, który w ubiegłym roku przeprowadzonego przez obronnego Southampton. Wysypka, přemotivovaný i niezdyscyplinowany taktycznie.Jak wynika z tej demonstracji pojedynku na stadionie Etihad, z Martin Skrtel znaleźć wspólną płaszczyznę. Choć Lovren chciałby grać jak najbardziej znaczącą linię Škrtel wolą trzymać pozycję. To samo jest również przyzwyczajone do prawy obrońca Glen Johnson, natomiast początkujący Alberto Moreno pochyla się bardziej ku Lovrenovi.

Najbardziej niepokojący jest fakt, jednak, podobnie jak w ostatnich latach wyrównywana Reds obrony, a wyniki są zawsze takie same. Przede wszystkim, jak bardzo tęsknił Brendan Rodgers i jego zespół transferu do wzmocnienia defensywy. W tym roku, Dejan Lovren i Alberto Moreno, rok temu Mamadou Sakho. Indywidualna jakość z graczy nie jest całkowicie na najwyższym poziomie, ale to jest w mocy tych graczy, aby pokazać lepsze wyniki.Dlatego, błąd jest bardziej w zespole trenerskim, że stabilny obronny, który został zbudowany z wielkiej pomocy Steva Clarka Kenny Dalglish, w ciągu dwóch i pół roku zrobił absolutnie niespójną całość.

Chciałbym wspomnieć także następuje Philippe Coutinho z których pozornie każdy spodziewałem się czegoś zupełnie innego niż w tym roku pokazy. Zwłaszcza po fantastycznym przygotowaniu. Tak, to nie jest tak znaczący, ale dał fanów LFC nadzieję, że wreszcie zacznie regularnie grać na najwyższym poziomie.

Idealna pozycja dla Coutinho, ale również mówi wiele, ale w rzeczywistości nadal nie mają jasne. Brazylijczyk zdołał zagrać świetny występ z głębi kiedy mógł mieć więcej balonów i grał na zewnątrz, więc w tym roku i przez lewe skrzydło i napiwków.Coutinho głównym problemem nie jest to pozycja, ale także jego niestabilność nastroju i wydajność. Można rzeczywiście powstaną z foteli i czasami idzie jak w niedzielę na Old Trafford, który jest absolutnie katastrofalne. Zatem konsekwencja to klucz do tego, jak uzyskać najlepszą Coutinho.

Strona główna Teraz mnie wyzwanie Boże Narodzenie Premier League właściwego odpoczynku; Zaraz po Nowym Roku, jednak można spodziewać się prostym soczyste specjalnym. Do tego czasu, cieszyć się z pełnego komfortu wakacje!