Pacquiao nie z powrotem w dół, a nie Starcie królów boksu. Mayweather czeka Cotto

Pojedynek tytanów boksu i walczyć o wspaniałe puli ponad 1,5 mld zostało przełożone. Prawdopodobnie jesienią. Floyd Mayweather Jr jest neutká bieżącego gwiazdą numer jeden Manny Pacquiao. Zamiast tego udał się do Ameryki Niech pojedynek z Puerto Rico Miguel Cotto. Za to mają mniej pieniędzy i prestiżu, ale spotkać go przed komisją do trzech miesięcy więzienia.

To byłoby wielkim wydarzeniem. Zderzenie ikony bokserskie Pacquiaoa i Mayweather jest pokusa, do którego rękawice sportowe czekają na długi czas. Ostatni raz taki dreszczyk emocji wzbudził mecz z Mike Tyson Evander Holyfield w latach 1996 i 1997.Konflikt ten jednak być jeszcze droższe, obaj bokserzy by podzielić 78,4 mln dolarów, co stanowi ponad 1,5 mld. Większość w

gwiazd historii. Zostały już wstępnie uzgodnione, które będą konkurować ze sobą w maju. Ale wszystko ostatecznie rozbiły się na fakcie, że panowie nie mogli zgodzić się na dokładnej dacie i miejscu, gdzie pudełka.

Mayweather, mistrz pięciu kategoriach wagowych, chciał walczyć w dniu 5 maja w MGM Grand w Las Vegas na 17 tysięcy widzów.Pacquiao, który posiada rekord zyski dzięki siedmiu tytułów mistrzowskich w różnych wagach, chciał przenieść pojedynek na koniec maja.

Las Vegas, a jego garnitur, ale jego stan, aby pokazać swoje umiejętności na arenie dla 45.000 widzów. To wzrost w porównaniu do oferty Amerykanina zyskać równowartość około 573 milionów koron. I więcej pieniędzy dostanie facetów na sponsorów osobowych.

„Nie widzę dlaczego powinniśmy dobrowolnie zrezygnować z pieniędzy.Mayweather jest szalony, jeśli chce boksować wcześnie i stracić odsetek takich dużych sum „, powiedział wcześniej Pacquiaův doradca finansowy Michael Koncz.

Ale amerykański nazywany „Pretty Boy” (przystojny) chciał narzucić swoją wersję. Jego zarządzanie Golden Boy Promotion chwili nie miał więcej pieniędzy, oprócz luksusowych nagród mogli wspólnie działania w większej sali.Dodatkowo Mayweather musi rozpocząć od 1 czerwca do trzech miesięcy w więzieniu, gdzie został wysłany na początku roku do przemocy domowej

.

Mayweather odpowiedzialni dziennikarze •

: Pacquiao, Mayweather, boks