Ostateczna już trenuje w Brnie, bokser przygotowuje się do walki o tytuł kobiety!

Boxer mecz Lukáš Konečný przed World Champion WBO uwierzyć. Tak, że na Francuz Salim Larbiho przygotować sparing tylko cztery koła i kobietę! Niemiecki Christina Hammerová jest dostać czeskie napastnik takich zwojów do czwartku jego rywal pokonany sen zdobył tytuł dla siebie.

Główną gwiazdą w mieście, gdzie obecnie kręci się wokół Komet hokeja, bokser Lukáš Konečný będzie trudno , Ale to jest w porządku. Podekscytowany życia jest walka na tyle jak to jest. Od wczoraj już przygotowywana w Brnie, stroi swoją wagę, trzeba dostać się do 69,85 kg i utrzymuje formę na czwartek noc.

„Czuję się jak postać długiego czasu. Mam nadzieję, że nie jest to zły omen, bo czuję się naprawdę suprově.Jestem zadowolony tutaj, ponieważ nie będzie ostateczna spokojniejszy okres. Preparat de-tuning, sauna, basen, „powiedział w końcu, zakwaterowanie w hotelu w centrum miasta, gdzie zanim wpłynął żaden Michael Schumacher, Steffi Grafová i inne gwiazdy.

Larbiho, który wygrał w swojej karierze 17 gier i tuż przed ich cztery granica odważy.


„Według bilansu nie powinien być zbyt niebezpieczne, to nie powinno być rywal z jednego szczęśliwego strzału. W każdym razie, mam nadzieję, że mecz nie potrwa dwunastu rund, „dzieje się. O.

I końcowy sparing jest gotowy zaledwie cztery okrążenia na ring, aby przejść z niemieckim kolegą z jego stajni Christina Hammer. „Będę zapala mi się pocić, ale nie zaszkodzi.To nie jest doskonały sparing, że mam żonę, ponad cztery koła jak mogę.Pozostałe osiem okrążeń do pozbawienia zasilania do lapech “powiedział jej ostateczny preparat końcowy

. tematy: sport, boks, ultimate, kobieta, Hammer, Brno