Następny jest metoda

Następny jest metoda, w postaci notebooka, który składa się w trybie dziennym. Jesteś całym znaku dzień wykonane niemowlęcym przypadku, a gdy przychodzi czas na sprzątanie pokoju, a on nie chciał tego zrobić, to pokazać mu, rekordy, gdzie wszystkie pozostałe pola wyboru są wprowadzane w dół, a potem niedokończone sprawy, co do zasady, spowodować dziecku poczucie obowiązku, a on zakończyć wszystkie prace dni. Jeśli twoje dziecko jest w szkole, a zatem nie można napisać, to najlepszym rozwiązaniem jest, gdy pisze rzeczy, które muszą być przeprowadzone w dniu, i umieszczają znacznik wyboru w zakończonych spraw.

Najważniejszym punktem jest to, że nigdy nie należy zrażać się dziecko, kiedy objawia się pragnienie czystości, a on chce pomóc mamie lub tacie. Dziewczynka w wieku 5 można ufać do mycia naczyń z matką lub piec ciasta, a chłopiec jest bardzo zdolny pomóc papieżowi, na przykład, do domu wodę (jeśli jesteś w kraju), a wraz z nim aby zabrać do domu opał.

Dziecko powinno nauczyć dziecko do czystości i porządku. W przeciwnym razie, jeśli chce coś zrobić w dowolnym momencie i nie trzeba robić, gdy jest to potrzebne, to będzie rosnąć w tym samym, z zastrzeżeniem jedynie swoich pragnień. Ty jako rodzice powinni wychowywać swoje dziecko tak, że następnie wzrosła odpowiedzialną i pracowitą osobę, która jest odpowiedzialna za swoje życie i za zamówienie w nim.

Wspólne hobby z dziećmi może być nie tylko przyjemne, ale także użyteczne i dość fascynujący proces, zarówno dla dorosłych i dla dzieci.

1

Co więcej, te gry mogą być ekscytujące, aby zaszczepić w dziecku kilka rodzajów twórczości, które w końcu będą wspaniałym hobby dla niego. Tak więc, oto kilka rodzajów rzemiosła, które można zrobić z dziećmi w różnym wieku:

– Modelowanie ciasta, plastelina, glina

– rękodzieło z papieru – origami i aplikacja

– Rysowanie kredki lub farby, etc.

Współdziałanie z Stiuk – pracy, która przynosi radość dzieciom w różnym wieku. Materiał nadaje się doskonale konwencjonalne gliny. Dziecko z przyjemnością ukształtował mu kwiaty, samochody, zwierzęta. Działalność ta jest doskonale rozwija zdolności motoryczne, które są bezpośrednio związane z rozwojem mowy, myślenia, pamięci, etc.