Minimalizm, z pustymi przestrzeniami i sterylnych powierzchni

Minimalizm, z pustymi przestrzeniami i sterylnych powierzchni w przedszkolu (przynajmniej do 10 lat) nie jest to miejsce, to wszystko to samo, które wysyłają Maltza na kursy języka angielskiego w Kazaniu, w ogóle, to lepiej się nie spieszyć, bo bogatsze szczegóły otaczającego dziecko środowisko, tym lepiej. Różnorodność elementów na półkach w dzieci w domu w ogóle, różnorodność faktur, tkanin, kolorów, kształtów kreatywność, rozwijają psychicznie i fizycznie. I nie zapominaj, że to wszystko zróżnicowany świat, jak żywy organizm, nieustannie zmieniających się potrzeb.
24702
W przedszkolu, w którym dziecko mieszka maksymalnie dziesięć lat, to musi być kącik, gdzie można wiele pobezobraznichat – malowanie na ścianie, na przykład, itd. Jednakże, jeśli dziecko jest starsze wciąż maluje meble i farby na ścianach w sprayu, więc .. protestuje przeciwko wartościom rodzicielskich. To dobrze też – nie ma powodów do paniki. Ale należy pamiętać, że na przykład, impertynencki kolorowy pasek przez całą lustro mówi o tym, co twój nastolatek jest co najmniej sprzeczne z ich obaw – chce się kochać siebie i nie mógł.

Jeśli pomieszczenie jest nastolatkiem, zwłaszcza na ścianach, które są zwykle pokryte plakatów, banerów i t. N., zdominowana jest przez ostre, kontrastowe kombinacjach kolorystycznych (szczególnie czarno-białe), mówi o swoim kruchym stanie psychicznym. Czerwono-czarna kombinacja wskazują na wysoki poziom agresji, jeśli nastolatek, gdy zachowuje się prowokacyjnie, to nie jest tak źle. Jeśli na zewnątrz zdaje spokój, to jest jeszcze gorzej – w obliczu negatywnych chorób nevyplesnuty, nerwice i inne problemy.

Są rzeczy, które są wręcz krzyk niebezpieczeństwie. Obrazy piorun, czaszki, swastyki na ścianach – znak, że walka nastolatka z normami społecznymi dorosłych już przeszedł do patologii. Wszelkiego rodzaju potwory, agresywny, obrazów alarmowych, ekscytujących scen punkcie przemocy afektywną, niestabilnego stanu umysłu.

A chaos w pokoju – nie jest wyjątkowa sprawa. Za to może być spowodowane nie tylko lenistwo i nesobrannost ale zgiełku i zamieszania do życia, nieświadomego konfliktu ze światem dorosłych. W szczególności należy zwrócić uwagę zaburzenia, zwłaszcza jeśli dziecko nagle zaczęło rzucać rzeczy zorganizowane całym pomieszczeniu. Może jest nieodwzajemniona miłość?