Koukalová zmatkovala od zakresu. Nie wiedziałem, że po raz pierwszy roześmiał

niepewny początek sezonu? Nie ma szans. Gabriela Koukalová ponownie z nawiązką. Östersund w Szwecji po trzecim miejscu od sprintu złota sobotnim skończyła pierwszy w pogoni niedzielnego wyścigu na 10 kilometrów. Ale znowu, nie bez zamieszania, który jest zwycięzcą ostatniego sezonu Kryształową Kulę za słynny. „Kiedy strzelnica, dowiedziałem się, że jestem pierwszy”, zaśmiał biathlonista.

Nawet po sobotnim sprincie, było jasne, że dwadzieścia siedem biathlonista ponownie nabiera tempa z roku ubiegłego. Dzień później potwierdził to.Na Pursuit wzrósł z trzeciego miejsca po pierwszym strzelaniu nie było już nazwać Gabriela Koukalová pławił się w czoło.

Pochodzący z Jablonec nad Nisou początkowo nawet nie wiedzą. Jest w kierownictwie, okazało się, kiedy przybył na drugim strzelaniu. „Myślałam, że będzie drugi, że Maryja (Dorinová Habertová Francja) ma fory i jest w zasięgu wzroku”, mówi czeskie sytuację biathlonista krótko przed stanem prawie urojeniowe, z której należy strzelać.

„Około metr przed chciałem stanąć na dwóch, więc Sędzia wskazał, że powinienem udać się do jednej. Pomyślałem: „Jezu, to jest szalone, co gra wokół”.Ale na pewno było to miła niespodzianka, „powiedziała z uśmiechem Koukalová.

Podwójne medalista z Igrzysk Olimpijskich w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata na drugim Niemka laura dahlmeier.” Nie mam jeszcze słów. To nierealne, a ja z pewnością wyobrazić początek sezonu po zagadnień letnich w ramach przygotowań do tego wielkiego.To zdumiewające, a nawet więcej motywacji „powiedział zadowolony Koukalová.

Triumph chciał w ostatniej prostej do korzystania z czeską flagą w ręku, intencji, ale w końcu wyszedł.” W ostatnim okrążeniu mi Dora Laura agresywne tendencje, ale kiedy zobaczyłem 400 metrów przed metą na kolei, że jest jeszcze trochę, więc wiedziałem, że mogę cieszyć się ostatnie kilka metrów. Jestem trochę przykro, że nie udało mi się wziąć flagę, ale ja absolutnie nie odważył. Zakres stadion jest zdradliwe, a mi nawet nepřefrčely, to byłoby głupie, „powiedziała.

Koukalová et al., Oni wiwatowali w Östersund czeskich fanów.Czescy okrzyki, jednak zwrócił nawet francuski. „W tylnym rogu, co było bardzo miłe. I cały czas byłem w wyścigu wyobrazić, jak ludzie są fanami telewizora, i miał nadzieję, że poprawiły nastrój i dzień. Być może tak było,” pochwalił mistrz fanów.

bardzo oczekiwane wydarzenie to nie tylko z Czech puchar świata w biathlonie w Nove Mesto na Morawach, który odbywa się w czasie krótszym niż dwa tygodnie. „Muszę gęsia skórka. Wielu sportowców i ludzi z innych krajów, powiedział mi, że choć cały wyścig ładnie, ale nigdy nie doświadczył atmosfery jak na Nowym Mieście. To zaszczyt dla mnie i napawa mnie dumą, aby usłyszeć takie ładne widoki”, powiedziała Koukalová.