Jakie skojarzenia przychodzą, kiedy mówimy “dzieci dla dziewczyn”?

Jakie skojarzenia przychodzą, kiedy mówimy “dzieci dla dziewczyn”? Pierwsze skojarzenie przychodzi do głowy – to pokój księżniczki. Tak, reakcja jest przewidywalne, a każdy z nas żyje bohaterkami bajek i postaci z kreskówek. Ale jak stworzyć bajkowy dla dziewcząt w prawdziwym życiu, eksperci wiedzą profilu. Postaraj się zrealizować swoje marzenie okruchy i pozwolić jej sypialni byłoby nie tylko królestwo, a miejsce, gdzie ich marzenia!
Różowy biegunach piękne dzieci meble, dekoracje ścienne z wizerunkami zamków Disneya krzesła, pościel, utworzony dla tej małej damy, łóżeczko z baldachimem i plisami, eleganckie krzesła, toaletka i żyrandol musującego – nie jest to pełna lista pragnienia swojej dziewczynie? Chodźmy śnić razem i wówczas dziewczynka wierzy w bajki, a oczy świecą się z radości!
78_baby129
princess-przedszkole-decor.jpgDetskaya princess łóżko w sali głównej. I mimo, że dziecko śpi dłużej być prowadzone na placu zabaw, łóżeczko dla dziecka staje się symbolem królewskim stylu. Wiodącą rolę w projektowaniu akcesoriów łóżeczko i pościel. Poduszki z symbolami królewskimi (na przykład aplikacjami lub haftowane koron lub monogramem właściciela), bogate plisami i okapem przetargu, materiał powietrza doskonale uzupełniają projekt pokoju. Aby uzyskać więcej pompą może być umieszczony na niewielkim wzgórzu.

Oświetlenie w pomieszczeniu powinien łączyć obie funkcje dostatecznie oświetlić pokój i, oczywiście, udekorować. W tym przypadku, piękno i elegancja żyrandola jest bardzo ważne. Ponieważ lustra w królestwie baśni mają swoje własne cechy: sufitowe mogą być ozdobione kwiatami i wstążkami, cekinami i koronką. Loki, delikatne płatki, kryształowe i perłowe szczegóły – szczegóły tutaj wybielaczy. Dla wygody, można dokonać podziału na strefy i na całym świecie. Na placu zabaw zamontowania lampy nietłukące, kinkiety powiesić przy łóżeczku i meble z Fairy światła.

Dzieci dla dziewczynek może być elegancka i delikatna, jeśli meble dziecięce zostaną wykorzystane w jasnych kolorach. Niewątpliwie, magia, a nawet nieco powietrza pojawi meble białych dzieci, z kolorowymi panelami i wkładek. Ale to kwestia gustu. Najważniejsze, że meble dziecięce zostało wykonane z materiałów naturalnych, miał usprawnione kąty, ma silny i dobrze wypolerowane.