Jak urządzić pokój w punkcie kontrolnym Chruszczowa?

Jak urządzić pokój w punkcie kontrolnym Chruszczowa? Stworzyć niepowtarzalne wnętrze.
pokój przechodni

Wyrażenie “komunikować pokój” i “Chruszczow” wywołują nostalgię nawet najbardziej optymistyczne od właściciela tych lokali.

Ale nie rozpaczaj, można odebrać ciekawe stylistyczne decyzji nawet w skromnym mieszkaniu.
7f164b262be5568c688d0703021f18c5pi_enl
W tym przypadku może nie być dwa sposoby:

studio Chruszczow;
komunikować pokój w Chruszczowa.

Pokoje zaprojektowane w jednej sali Chruszczowa

Jeśli pokój jest wyjątkowy, łóżka disney jest prawdopodobne, że ma dwoje drzwi na korytarz i wyjściem na balkon.

Jak należy rozumieć, że w tym pokoju musi pasować do salonu i sypialni, a nawet dzieci, podejście do planowania powinien być szczególnie ostrożny.

Problem “wielofunkcyjność” jest rozwiązany przez stref. Ponadto, nie jest konieczne, by zniszczyć lub wzniesienie nowych ścian.
Porady dla pokoju zagospodarowania przestrzennego w Chruszczowa
Rada №1

Jednym z proponowanych strefy (na przykład łóżko) może zostać oddzielona od pozostałej części za pomocą drzwi przesuwnych, które mogą być wykonane ze szkła lub błyszczących powierzchniach, które rozciągają się na przestrzeni wizualnie.

Można również użyć partycji tkanin, ta metoda zagospodarowania przestrzennego jest najbardziej proste w wykonaniu i budżetu.
№3 Rady

Obszar roboczy jest dogodnie usytuowany na balkonie (oczywiście wcześniej odizolować go).
№4 Rady

Ponadto, podział na strefy może być wykonywane za pomocą światła, jak również przy użyciu innego koloru i struktury materiałów.

Światło w tym przypadku jest podana zdjęcia specjalne przyjmować, bo jeśli istnieje wyjście na balkon, naturalne światło jest mało, to należy rozważyć oświetlenie w każdej strefie.
Projekt przedpokoju w Chruszczowa

Jeśli pomieszczenie nie jest jedynym dywany dla dzieci, jest prawdopodobne, że nie jest bogate w funkcje zadania nałożone.

Jednakże, aby korytarz uciążliwe i niepotrzebne meble nadal nie warto.
Wskazówki dotyczące zagospodarowania przestrzennego pokoju Komunikowanie się w Chruszczowa
Wskazówka 1

Sofa, stolik, kilka półek (najlepiej zamontowane), lampa podłogowa i telewizor – ten zestaw wystarczy.
Wskazówka 2

Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca pracy, jeśli to możliwe (z tego pokoju na balkon), to lepiej, aby go tam.

Jeśli nie, będziemy musieli uciekać się do stref, “oddzielna” Obszar roboczy można otworzyć półki lub lustrzany powierzchnie.

Tylko nie zapomnij o oświetleniu, a ponadto punkt świetlny w każdej strefie może być stosowany do lamp ściennych lub podłogowych.
Porada 4

Okna w salonie mogą być ozdobione małych lekkich półprzezroczyste zasłony, pożądane jest, aby wybrać zwykły tkaniny lub tkaniny z drobnym drukiem.

W każdym razie, wybór elementów wewnętrznych należy zwrócić uniwersalność komunikacji pokoje, a także biorąc pod uwagę potrzeby wszystkich członków rodziny mieszkających w nim.
Projekt Chruszczow: Zdjęcia z najlepszych kocyki dla dzieci wzorów

Proponujemy Państwu zdjęcia z 30 najlepszych, zdaniem autora, Chruszczow wzorów. Zobacz, inspirować, plan!

To wciąż niezapomniany “czasach sowieckich” jest coś takiego jak “projektowanie mebli” czysto spekulacyjny. Wtedy to było to, że jeśli dana osoba “otrzymał” mieszkanie, a potem nie było myślenie o projektowaniu i jak kupić “sytuację” dla niej. A najbardziej, że może liczyć zwykłego obywatela radzieckiego – jest “get” import “ściana” czy zestawów słuchawkowych

Teraz wszystko się zmieniło. Wybór różnych wzorów mebli, jak to się mówi, oczy rozchodzą. Jedynym sposobem na zmniejszenie różnorodności wyboru do jakiejś skończonej liczby opcji można uznać tylko jedno – aby określić ścisłe kryteria ich oceny. Na przykład – praktyczność.
Jaki jest praktyczność konstrukcji mebli?

Opinie mogą być tutaj bardzo dużo. Często pojęcie “praktyczności” zależy również od charakteru działalności człowieka oraz od konkretnego rodzaju mebli i ich przeznaczeniu. Praktyczność mebli do sali nie jest praktyczna sypialnia zestaw. Chociaż ogólne zasady mogą być określone w każdym czasie. Więc co jest projektowanie mebli z punktu widzenia ogólnych zasad usability?
Projektowanie mebli i ogólne kryteria użyteczności

Projektowanie mebli w pomieszczeniach łóżeczka dziecięce ogólnych i wewnętrznych w szczególności dziś wciela opcje vomnozhestve i style. W tym samym charakterystycznym i klasyczne potrawy, a nowoczesne i antyczne stylizacji. To samo można powiedzieć o meble do sypialni lub pokoju dziecięcego.

Nawet korytarz, można zorganizować w różnych stylach. Jednak najważniejsze, że zawsze należy brać pod uwagę w każdym meble – jego wygoda dla Ciebie i innych. Ponieważ nie było efektowne szafa na ubrania w przedpokoju – jest mało prawdopodobne, aby być praktyczne, jeśli jest to niemożliwe, aby dotrzeć do wieszaka, albo jest to zewnętrzna część garderoby nie zmieści się w nim.