I wreszcie, chciałem powiedzieć dzisiaj

I wreszcie, chciałem powiedzieć dzisiaj: Kolejny artykuł będzie poświęcony na publikację mojego nowego darmowy kurs wideo “Jak negocjować z buntowniczego dziecka w 1 minutę?”
detsk40
Zapisz się do wykazu tymczasowego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to byłoby kilka dodatkowych bonusów (bułki) dla ciebie, że jeszcze nie powiedział.

Prawdopodobnie jest to wszystko, co będzie zakończyć artykuł, zadać tylko jedno pytanie:

I już robi remonty w przedszkolu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Konstrukcja małych pomieszczeń – to dość powszechny zadaniem dla europejskich i rosyjskich projektantów. Ale jeśli teren dla dzieci jest tylko 4,5-5 tys. m zamiast zwykle 7-12 metrów kwadratowych. m to tutaj konieczne jest uciekanie się do nietypowych rozwiązań i technik. A co zrobić, jeśli pokój lub pokój dzienny z dwoma dzieci oprócz równe i wąskie?

W tym artykule, będziemy dzielić się kilka wskazówek, jak skutecznie zoptymalizować system przechowywania prawidłowo ustawić meble i zorganizować sypialnia dla dzieci, miernik 5 metrów kwadratowych na rzeczywistym przykładzie sali dwie dziewczyny.

z linii koni

Po lewej zdjęcie poniżej przedstawia dwie siostry dziecka Abby i Ksayry żyjących na Filipinach. Dziewczyny nigdy nie podobał im mały i ciemny pokój, więc rodzice często musieli dzielić łoże z nimi. Ale w miarę upływu czasu, dziecko rosło, a mama i tata sypialni stały się zbyt ciasne, aby pomieścić całą rodzinę. Nadszedł czas na rozwiązanie problemu mieszkaniowego, a rodzice Chris i Laurie zwrócił się do profesjonalnego projektanta z prośbą o przekształcenie wąski i maleńki obszar pokoju 5 kw córek. metrów w wygodnej przestrzeni z miejscem do nauki i wypoczynku. Co się stało można zobaczyć po prawej stronie zdjęcia, a w dalszej części artykułu.