Gwiazdy niechętnie wprowadzają zmiany w kierownictwie klubu

Odtwarzacze Slavia Praga odrzucony, że poniedziałkowa dymisja prezesa klubu i właściciela mniejszościowego Jiřího Šimáněho i kolejnych zmian w zarządzaniu i strukturze akcjonariatu jakiś wpływ na ich wydajność w dzisiejszym meczu ligowym przeciwko Jablonec. Zarówno właściciele, Šimáně oraz przedstawiciele chińskiego właściciela większościowego raczej Jaroslav Tvrdík były przed meczem w kabinie, a gracze mówią, że nic się nie zmieni.

„Może nam raczej trzymać się razem. Wszystko działa tak jak powinno „ powiedział dziennikarzom po losowaniu 0: 0 obrońca Michal Frydrych. „Obaj panowie właściciele zachęcają nas były w kabinie przed meczem. Myślę, że to, co mówisz w kabinie, tam pozostać, ale to było pozytywne słowa, które zachęciły nas.Z pewnością jest to do nas nic nie robi „ powiedział.

Ani słowacki pomocnik Jaroslav Mihalík czuł z powodu przechodzących wydarzeń, zwiększonym ciśnieniem. ” Przybyli do nas, właściciele i powiedziano nam, jak wszystko będzie , Cele są niezmienione. Trener powiedział, że musimy skupić się na sobie. Nasza gra nie miała wpływu „ powiedział Mihalík.

Właściciel mniejszości Šimáně w poniedziałek zrezygnował z funkcji szefa klubu z powodu innej perspektywy na zarządzaniu klubem. Następnie Prezes Zarządu stał Tvrdík który reprezentuje chińskiego społeczeństwa raczej.Firma również zwiększy swój udział w Slavia co najmniej 67 procent, podczas gdy akcje Šimáněho zmniejsza się do 33 procent.

Nie było spekulacji, że dwa właściciele mieli inny pogląd na stanowisku trenera Dušana Uhrina Junior. Šimáně ale zaprzeczył, że stracił zaufanie trenera. „Jestem pewien, że nie sumują. Mam trzy czwarte roku i przez długi czas robiłem coś podobnego wcześniej. Od niewypłacalności, mimo że może można odtwarzać kubki, aby podwoić właściciela wymiany. Z pewnością na odtwarzacz działa, ale zrobiliśmy wszystko aby upewnić się, że nie wpływa na nich. „ Uhrin powiedział.

fakt, że przypadek opisywany jego nazwisko, starał się nie. „W futbolu wszystko jest możliwe. Faktycznie, miałem do czynienia z nim. Dziennikarze zanotować co gdzie.Kiedy coś mówi, to jest to, że może coś jest prawdą, ale nadal to tylko mówi „ Uhrin powiedział.